середу, 21 березня 2018 р.



15–17 березня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва  відбулася ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» – головна подія освітньої галузі України.
Організувала і провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.
Виставка представила 800 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, асоціацій, видавництв, підприємств з 25 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Латвії, Литви, Естонії, США та Молдови.
Привітання виставці надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій; Президент Національної академії педагогічних наук України Василь КРЕМЕНЬ.
Метою виставки було об’єднання зусиль учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, узагальнення та поширення кращого інноваційного досвіду освітньої та наукової діяльності, сприяння розширенню перспективних форм міжнародного співробітництва, обговорення шляхів реалізації завдань сучасного етапу реформування національної освіти, демонстрація педагогам і фахівцям новітніх засобів навчання, обладнання для предметних кабінетів, проектів, програм та рішень для вдосконалення освітнього процесу.
За традицією, Державний навчальний заклад «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» бере участь у цій виставці. Цього року  у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» представив роботу викладачів спеціальних предметів Анохіної Наталі Іванівни та Солонцової Олени Володимирівни. Тема розробки «Онлайн-курс як один із засобів упровадження інноваційно-комунікаційних  технологій з використанням компетентнісного підходу при викладанні спеціальних дисциплін». «Railway learning»  це онлайн курс, який допоможе зрозуміти організацію роботи залізничного транспорту, засвоїти правила технічної експлуатації залізниць України, інструкції з сигналізації, руху поїздів і маневрової роботи на залізницях, нормативні акти і документи з питань, що належать до обов'язків працівників залізничного транспорту, а також вимоги правил та інструкцій з техніки безпеки та виробничої санітарії при експлуатації, ремонті рухомого складу. Даний курс буде цікавим як для учнів професійно-технічних закладів, так і для робітників залізничної галузі, які бажають підвищити кваліфікацію або опанувати нову спеціальність.
Із восьмисот представлених конкурсних робіт наш навчальний заклад став переможцем конкурсу з тематичних номінацій виставки та отримав срібну медаль і диплом ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2018».

Немає коментарів:

Дописати коментар

        І місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий електронний освітній ресурс «Планета–ІТ»   у номінації «Навчально-методичне забезпеч...